Kątowniki Stalowe

blacha ocynkowana

Rozwiązania na Twoje potrzeby

Stalowe kątowniki montażowe wykorzystywane są w budownictwie i przemyśle. Używa się ich do montażu mebli oraz wyrobów z płyt kartonowo-gipsowych, które bardzo często tworzą ścianki działowe w pomieszczeniach. Nasza hurtownia budowlana w swojej ofercie posiada szeroki wybór tego typu wyrobów wykonanych z najwyższej jakości komponentów. Dbamy o zadowolenie klienta i udowadniamy nasz profesjonalizm na każdym kroku.

Wszystkie oferowane przez nas modele kątowników cechują się solidnością oraz najwyższym poziomem wytrzymałości. Gwarantujemy, że precyzyjnie wykonane konstrukcje stalowe ułatwiają szybki montaż, ale przede wszystkim gwarantują bezpieczeństwo. Korzystamy z oferty znanych i cenionych producentów z kraju i zagranicy, dlatego mamy pewność, że nasze rozwiązania montażowe i konstrukcyjne cechują się wysoką wytrzymałością.

Kątowniki stalowe - precyzja i jakość

Precyzja i jakość to nasze największe atuty. Dbamy o to, by klienci byli usatysfakcjonowani z otrzymanych produktów, dlatego wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom oferujemy rozwiązania, które cieszą się największą popularności. Kątowniki z naszej oferty świetnie dopasowują się do większości na rynku komponentów, między innymi wkrętów montażowych. Wybierając sprawdzone produkty, zyskujesz gwarancję jakości i bezpieczeństwa.

W naszej hurtowni budowlanej, znajdziesz różne propozycje kątowników, między innymi: stalowe zimnogięte, gorącogięte, wykonane z blach stalowych,  perforowanych oraz wiele innych. Dbamy o to, by w naszej hurtowni były dostępne kątowniki o standardowych rozmiarach, jednakże nasza oferta jest bogata również w rozwiązania niestandardowe.

Wyroby stalowe hutnicze

Szeroki wybór kątowników stalowych w atrakcyjnej cenie

Nasze rozwiązania wyróżniają się różnorodnością i atrakcyjnymi cenami. Mamy możliwość sprowadzenia konkretnych modeli, dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Materiał, z którego zostały wykonane jest elastyczny i łatwy do obróbki we właściwych warunkach ma możliwość poddania się: malowaniu proszkowanemu, gwintowaniu, toczeniu, piaskowaniu, śrutowaniu, a także wielu innym czynnościom. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego składu budowlanego i wyboru odpowiednich materiałów.

Kątowniki stalowe

Jeżeli szukają Państwo czegoś, co ułatwi montaż mebli lub wyrobów meblopodobnych, czyli wykonanych z płyt kartonowo-gipsowych, to ten dział powinien Państwa zainteresować.  Kątowniki stalowe obecne w ofercie naszego sklepu są produktami wykonanymi niezwykle precyzyjnie. Dzięki temu montaż mebli przy ich pomocy staje się o wiele łatwiejszy. Dodatkowo do ich wykonania użyto wysokiej jakości stali, która gwarantuje ich długowieczność i niezawodność.

 

Inwestując w kątowniki stalowe dostępne w ofercie naszego sklepu, zyskują Państwo pewność, że montaż mebli lub np. ścianek działowych w pomieszczeniach stanie się o wiele prostszy. Inwestycja w nasze produkty oznacza zwiększenie komfortu oraz bezpieczeństwa pracy na bardzo długo.

Szeroka i ciekawa oferta

Biorąc pod uwagę szeroki zakres prac wykonywanych przez naszych potencjalnych klientów, przygotowaliśmy dla Państwa kątowniki różnego rodzaju. W ofercie naszego sklepu znajdują się m.in. kątowniki zimnogięte i gorącogięte, wykonane z różnego rodzaju blach. Sprawia to, że w naszym sklepie zaopatrzyć może się niejeden fachowiec. Różnorodne materiały w niezmiennie niskich cenach - tak wygląda oferta naszego sklepu.