Profile stalowe zamknięte

Rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb

Działamy na rynku od prawie 30 lat świadcząc profesjonalne usługi w zakresie sprzedaży hurtowej konstrukcji stalowych. Współpracujemy z producentami z kraju i zagranicy, co pozwala nam na dostarczanie produktów najlepszej jakości. Współpraca z rzetelną firmą, to gwarancja terminowości i atrakcyjnej ceny. Towar dostarczymy własnym transportem z HDS-em. Jeżeli interesują Cię profile stalowe zamknięte, trafiłeś w dobre miejsce. Profil stalowy zamknięty, który znajdziesz w naszej ofercie, to konkurencyjna cena i wysoka wytrzymałość. Dostarczamy rozwiązania, które umożliwiają stawianie trwałych i bezpiecznych konstrukcji stalowych.

Fotolia_128440568_Subscription_XXL123
Fotolia_58831259_Subscription_XXL123

Profile zamknięte – jakość i trwałość

Profile zamknięte są nieodłącznym elementem każdej konstrukcji budowlanej. Podczas realizacji budowy prywatnej lub komercyjnej wykorzystywane są elementy z betonu zbrojonego stalowymi prętami oraz profilami zamkniętymi. Zanim dokonasz zakupów, wykonaj szczegółowy projekt, który pozwoli na ocenę ile i jakich profili zamkniętych potrzebujesz. Nasza hurtownia gwarantuje produkty najwyższej jakości, które spełnią wysokie wymagania. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, inwestorami oraz firmami budowalnymi.

Profile z naszej oferty charakteryzują się ponadprzeciętną wytrzymałością. Ich konstrukcja i zastosowanie są niezwykle elastyczne. Oferta naszej hurtowni obejmuje wiele rozwiązań, które gwarantują stabilność konstrukcji i jej wytrzymałość.

Fotolia_59841093_Subscription_XXL123

Profil zamknięty - cena

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz weryfikację wszystkich produktów, które znajdują zastosowanie w przestrzennych konstrukcjach w budownictwie ogólnym lub specjalistycznym.

Nasze rozwiązania pochodzą od znanych i cenionych producentów z kraju i zagranicy, z którymi współpracujemy od lat. Dzięki ponad 30 letniemu doświadczeniu mamy możliwość zaproponowania nie tylko wyjątkowych rozwiązań, ale przede wszystkim atrakcyjnych cen. Każdego dnia zapewniamy naszym klientom najwyższy poziom obsługi oraz gwarantujemy dostawę własnym transportem.

Fotolia_142349739_Subscription_XXL

Profile stalowe zamknięte

Profile stalowe są produkowane w przekrojach kwadratowych, prostokątnych i owalnych, których cechą charakterystyczną jest niska masa. Dzięki temu budowane konstrukcje stalowe tworzą zdecydowanie lżejsze konstrukcje. Lżejsza konstrukcja, to także oszczędność materiału i jego maksymalne wykorzystanie. W ostatnich latach obserwujemy wyraźny wzrost zaibteresowania naszych klientów profilami zamkniętymi i półzamkniętymi. Coraz częściej są one wykorzystywane jak materiał konstrukcji nośnej ścian, ale również fasad i dachów. Cechuje je elegancki i estetyczny wygląd. Dzięki temu, z pewnością dopasują się do każdego obiektu architektonicznego, doskonale pełniąc swoją funkcję.

Profile mają praktycznie nieograniczone zastosowanie w różnego rodzaju konstrukcjach budowlanych, ale i maszynowych. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie oczekiwana jest wysoka wytrzymałośc, precyzja i niezawodność.