Styropian Radom - KNAUF

Styropian - niezbędny w budownictwie

Styropian jest potoczną nazwą polistyrenu spienionego i posiada on szereg zastosowań. Wiele osób uważa, że jest to materiał łatwopalny, a co za tym idzie - niebezpieczny. Jednak przekonanie to jest błędne, a dzięki bardzo dobrym właściwościom techniczno-fizycznym jest on wręcz niezastąpiony w budownictwie. Wiemy o tym, dlatego też nasza firma zlokalizowana w mieście Zwoleń od lat proponuje swoim Klientom m.in. z Radomia i nie tylko zakup styropianu od najlepszych i najbardziej znanych producentów, takich jak KNAUF. Jeżeli chcą być Państwo jego posiadaczami - zapraszamy do zapoznania się z niniejszą stroną.

Ocieplanie budynków styropianem
Styropian KNAUF

Styropian - Radom. Gwarancja całkowitego bezpieczeństwa i jakości

Na samym wstępie warto wiedzieć, że styropian KNAUF, który dostać można w naszym sklepie jest całkowicie obojętny oraz nietoksyczny, dzięki czemu nie ma negatywnego wpływu na nasze zdrowie. Nie wydziela on żadnych substancji szkodliwych, nie emitując jednocześnie żadnego promieniowania. W praktyce oznacza to, że jest on w pełni bezpieczny zarówno dla zwierząt, jak i ludzi, zarówno podczas produkcji, obróbki oraz jego stosowania. Dowodem takiego stanu rzeczy jest fakt, iż materiał ten bardzo często dopuszczany jest do bezpośredniego kontaktu ze spożywczymi produktami.

Styropian KNAUF to także produkt ekologiczny. Niewielka ilość dwutlenku węgla pochodzącego z budynków izolowanych tym materiałem, który jest emitowany do atmosfery nie stanowi zagrożenia dla wody, gleby oraz powietrza. Co równie ważne, styropian jest całkowicie wolny od pochodnych fluoru oraz chloru, które mogą przyczyniać się do niszczenia warstwy ozonowej, a sam proces technologiczny nie wymaga wysokiego zapotrzebowania na energię. Nic więc dziwnego, że materiał ten od lat cieszy się tak dużą popularnością i uznaniem!

ocieplanie budynków

Skład budowlany obsługujący klientów z miasta Radom

Nasz skład obsługujący Zwoleń, Radom i nie tylko, proponuje więc Państwu styropian KANUF, który:

  • jest samogasnący, co oznacza, że nie ulegnie zapaleniu od papierosa lub też iskry
  • jest bardzo lekki, niedrogi i łatwy w montażu - bez problemu można go ciąć oraz dopasowywać do pożądanego rozmiaru czy też odpowiedniego kształtu
  • charakteryzuje się bardzo dużą uniwersalnością, co oznacza, że jego zastosowanie jest niemalże nieograniczone. Można go wykorzystywać w budownictwie, jak również w motoryzacji, przemyśle spożywczym i nie tylko
  • jest wysoce odporny na działanie bakterii, pleśni i grzybów oraz nie stanowi pożywienia dla gryzoni i owadów
  • jest odporny, dlatego też jego zakup jest korzystną inwestycją na bardzo długi czas

Obsługujemy klientów z Radomia, ale i innych, okolicznych miejscowości, w tym z miasta Zwoleń.

Postaw na styropian

Styropian to jeden z kluczowych materiałów budowlanych używany przy ocieplaniu ścian budynków i nie tylko. Swoją popularność zawdzięcza on specjalnym właściwościom, m.in. temu, że świetnie przewodzi ciepło. Inną zaletą tego materiału jest to, że świetnie izoluje dźwięki. Warto zaznaczyć także, iż pomimo wielu mitów na ten temat  styropian jest nietoksyczny. Oznacza to, że podczas pracy z tym materiałem nie grozi nam żadne niebezpieczeństwo. W naszym sklepie w Radomiu mogą Państwo nabyć styropian najwyższej jakości, oczywiście w ilości hurtowej. Zachęcamy do zakupów.