Kątowniki Stalowe

Fotolia_24259504_Subscription_XL123

Rozwiązania na Twoje potrzeby

Stalowe kątowniki montażowe wykorzystywane są w budownictwie i przemyśle. Używa się ich do montażu mebli oraz wyrobów z płyt kartonowo-gipsowych, które bardzo często tworzą ścianki działowe w pomieszczeniach. Nasza hurtownia budowlana w swojej ofercie posiada szeroki wybór tego typu wyrobów wykonanych z najwyższej jakości komponentów. Dbamy o zadowolenie klienta i udowadniamy nasz profesjonalizm na każdym kroku.

Wszystkie oferowane przez nas modele kątowników cechują się solidnością oraz najwyższym poziomem wytrzymałości. Gwarantujemy, że precyzyjnie wykonane konstrukcje stalowe ułatwiają szybki montaż, ale przede wszystkim gwarantują bezpieczeństwo. Korzystamy z oferty znanych i cenionych producentów z kraju i zagranicy, dlatego mamy pewność, że nasze rozwiązania montażowe i konstrukcyjne cechują się wysoką wytrzymałością.

Kątowniki stalowe - precyzja i jakość

Precyzja i jakość to nasze największe atuty. Dbamy o to, by klienci byli usatysfakcjonowani z otrzymanych produktów, dlatego wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom oferujemy rozwiązania, które cieszą się największą popularności. Kątowniki z naszej oferty świetnie dopasowują się do większości na rynku komponentów, między innymi wkrętów montażowych. Wybierając sprawdzone produkty, zyskujesz gwarancję jakości i bezpieczeństwa.

W naszej hurtowni budowlanej, znajdziesz różne propozycje kątowników, między innymi: stalowe zimnogięte, gorącogięte, wykonane z blach stalowych,  perforowanych oraz wiele innych. Dbamy o to, by w naszej hurtowni były dostępne kątowniki o standardowych rozmiarach, jednakże nasza oferta jest bogata również w rozwiązania niestandardowe.

Fotolia_142349739_Subscription_XXL

Szeroki wybór kątowników stalowych w atrakcyjnej cenie

Nasze rozwiązania wyróżniają się różnorodnością i atrakcyjnymi cenami. Mamy możliwość sprowadzenia konkretnych modeli, dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Materiał, z którego zostały wykonane jest elastyczny i łatwy do obróbki we właściwych warunkach ma możliwość poddania się: malowaniu proszkowanemu, gwintowaniu, toczeniu, piaskowaniu, śrutowaniu, a także wielu innym czynnościom. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego składu budowlanego i wyboru odpowiednich materiałów.