Kształtowniki stalowe

Usługi na najwyższym poziomie

Jako doświadczona hurtownia materiałów budowlanych oferujemy Państwu produkty, które pozwolą na wykonanie remontu szybko i z możliwie jak najniższym kosztami. Kształtowniki stalowe to wytrzymałe konstrukcje, które wyróżniają się funkcjonalnością i uniwersalnością. Nasze kształtowniki cechują się różnymi parametrami, o grubościach ścianki dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach, między innymi w budownictwie, meblarstwie, górnictwie, drogownictwie etc.

Fotolia_58831259_Subscription_XXL123
Fotolia_24259504_Subscription_XL123

Bogaty wybór kształtowników stalowych

Jesteśmy dystrybutorem szerokiej gamy kształtowników gię̨tych na zimno i nie tylko. Dostarczając produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach zyskują Państwo pewność estetyki i wytrzymałości całej konstrukcji. Kształtowniki są z powodzeniem wykorzystywane do budowy stalowej konstrukcji utrzymującej montowane na niej okładziny ścienne. Wybierając ofertę rzetelnego i zaufanego dostawcy masz pewność, że dany produkt spełni Twoje oczekiwania.

Kształtowniki stalowe, które mają strukturę zamkniętą szwem są wykonane na zimno ze stali konstrukcyjnych niestopowych i drobnoziarnistych. Proces ich tworzenia jest zgodny ze standardami, co gwarantuje trwałość i jakość produktu. Nasza firma dostarcza tylko elementy od sprawdzonych producentów z kraju i zagranicy.

Fotolia_142349739_Subscription_XXL

Wytrzymałe i tanie kształtowniki stalowe

Nasza firma jest przykładem składu budowlanego, w którym zwracamy uwagę na jakość, ale również cenę. Znamy potrzeby naszych klientów, dlatego oferujemy najwyższy poziom usług. Krótkie terminy dostaw, własny transport, szeroki wybór oraz konkurencyjne ceny pozwalają nam na dynamiczny rozwój oraz stałe poszerzanie naszej oferty.

Oferujemy najwyższej jakości kształtowniki, które wyróżniają się na tle konkurencji. Dbamy o potrzeby naszych klientów, dlatego proponujemy rozwiązania, które są sprawdzone i chętnie wybierane przez firmy z branży budowlanej. Najważniejszymi elementami udanej transakcji pozostają dla nas satysfakcja i zadowolenie klienta.